Kontakta oss

Per Engström

VD
Per@Vinia.se
Kontakta Per för information om våra viner samt producenter.

Hampus Landelius

VD-assistent, marknadsansvarig
Hampus@Vinia.se
Kontakta Hampus för frågor som rör marknadsföring, annonsering.

Jonatan Martinsson

Logistik, Marknad.
Jonatan@vinia.se
Kontakta Jonatan för frågor som rör logistik

Rebecka Sjons Hedlund

Produkt Administration/Public Relations
Rebecka@Vinia.se
Kontakta Rebecka för frågor om varuprover, PR

Ekonomi

Lea Norberg

Ekonomichef
Lea@sigva.se
Tel +46 (0) 70 859 97 67

Eva Bäcklund

Ekonomiassistent

Restaurangförsäljning

Tel +46 (0) 8-732 59 95

Camilla Mattson

Head of Sales Horeca/Sommelier
Camilla@sigva.se
Tel +46 (0) 70 859 59 94

Carlo Russo

Sales/sommelier
carlo@sigva.se
Tel +46 (0) 708 59 32 28

Innesälj/Sales support/Sommelier

Zandra Tiemann

Zandra@sigva.se
Tel +46 (0) 708 83 49 74

Adress

Vinia Sweden AB
Brovägen 5, 5 tr.
182 76 Stocksund
SWEDEN

Konsumentfrågor

Info@vinia.se
Tel +46 (0) 8 732 59 95