Kontakta oss

Per Engström

VD
Per@Vinia.se
Kontakta Per för information om våra viner samt producenter.

Hampus Landelius

VD-assistent, marknadsansvarig
Hampus@Vinia.se
Kontakta Hampus för frågor som rör marknadsföring, annonsering.

Jonatan Martinsson

Logistik, Marknad.
Jonatan@vinia.se
Kontakta Jonatan för frågor som rör logistik

Jonas Tegefelt

Produkt Administration/Public Relations
Jonas@Vinia.se
Kontakta Jonas för frågor om varuprover, PR

Ekonomi

Eva Bäcklund

Ekonomichef

Tel +46 (0) 70 859 97 67

Restaurangförsäljning

Tel +46 (0) 8-732 59 95

Emma Frick

Sales/Sommelier
Emma@sigva.se
Tel +46 (0) 70 859 59 94

Issa Hido

Sales Issa@sigva.se
Tel +46 (0) 73 651 48 88

Ekonomiassistent/Sommelier

Zandra Tiemann

Zandra@sigva.se
Tel +46 (0) 739 30 22 19

Adress

Vinia Sweden AB
Köpmangatan 15, 3 tr.
111 31 Stockholm
SUÈDE

Konsumentfrågor

Info@vinia.se
Tel +46 (0) 8 732 59 95