Kontakta oss

Per Engström

VD
Per@Vinia.se
Kontakta Per för information om våra viner samt producenter.

Hampus Landelius

Marknadsansvarig/PR
Hampus@Vinia.se
Kontakta Hampus för frågor som rör marknadsföring, annonsering. (Annonsering via mail i första hand)

Jonatan Martinsson

Logistik, Marknad.
Jonatan@vinia.se
Kontakta Jonatan för frågor som rör logistik.

Linnea Maier-Dahl

Produktadministration 
Linnea@Vinia.se
Kontakta Linnea för frågor om varuprover och produktadministration

Jan Petersén

Affärsutveckling

Jan@Vinia.se

Ekonomi

Zandra Tiemann

Ekonomichef

Zandra@Sigva.se

Tel Tel +46 (0) 739 30 22 19

Restaurangförsäljning

Tel +46 (0) 8-732 59 95

Emma Frick

Sales/Sommelier
Emma@sigva.se
Tel +46 (0) 70 859 59 94

Issa Hido

Sales Issa@sigva.se
Tel +46 (0) 73 651 48 88

Adress

Vinia Sweden AB
Köpmangatan 15, 3 tr.
111 31 Stockholm
SUÈDE

Konsumentfrågor

Info@vinia.se
Tel +46 (0) 8 732 59 95